شرح خدمات شرکت فولاد
گستر

ما در فولاد گستر چه می کنیم؟
tools vector
خدمات

خط تولید کلاف
سرد
به ورق

در اين خط، كلافهاي گالوانيزه، گالوانيزه رنگي. و انواع كلافهاي روغني بر اساس سفارش مشتري از ضخامت 4/. الي 4 ميليمتر برش مي‌دهد.

توليدات اين خط در كارخانجات صنعتي و كارگاههاي توليد استان جهت مصارف مختلف مانند كابينت سازي، قاب لامپهاي مهتابي، يخچالسازي و لوازم خانگي به مصرف مي رسد.

دقت اين دستگاه + و – يك ميليمتر مي‌باشد.
ornament bg خدمات

خط تولید کلاف
گرم
به ورق از ضخامت 16-4 ميليمتر: به ورق

در اين خط، كلافهاي گرم از ضخامت 4 تا 16 ميليمتر تبديل به شيت ميگردد. دقت اين دستگاه + و – 2 ميليمتر مي‌باشد.

توليدات اين خط معمولاً در كارخانجات صنعتي، مصارف ساختماني، قطعات فولادي، توليد ماشين آلات كشاورزي و ... به مصرف مي رسد.
spring shape
خدمات خدمات خدمات
خدمات خدمات

خط تولید برش عرضی
کلاف
گرم (نواربر)

خط نواربر كلافها را از ضخامت 2 تا 4 ميليمتر برش طولي مي‌دهد كه توليدات اين خط مورد مصرف كارگاههاي درب و پنجره‌سازي و قرقره سازي، اطاقسازي، تانكرسازي و توليدات Z . گاردريل و پروفيل باز و ... مي باشد. شايان ذكر است روزانه 60 تن ورق توسط اين دستگاه برش داده مي‌ِشود.

خط تولید کرکره :

اين دستگاه ورقهاي گالوانيزه و گالوانيزه رنگي از ضخامت 4/. تا 3 را جهت مصرف در پوشش سقف و ديوار سالنها و ساختمانها، باطول دلخواه به كركره تبديل مي‌كند.

خط توليد زد، گاردريل و پروفيل باز:

اين دستگاه قادر است ورقهاي گرم را تا ضخامت 5/3 ميليمتر به محصولات پروفيل باز، گاردريل يا پروفيل Z تبديل نمايد. توليد اين دستگاه 27 متر در دقيقه است و روزانه در دو شيفت كاري مقدار 40 تن محصول توليد مي‌نمايد.

خط توليد تسمه:

با استفاده از گيوتين 6 متري ورقهاي با طول 6 متر از ضخامت 25-3 ميليمتر را تبديل به انواع تسمه‌هاي مورد نياز كارخانجات صنعتي و سوله‌سازي و مصارف ساختماني مي‌نمايد.

باسكول 60 تني الكترونيكي:

توزين كليه كالاهاي ورودي و محصولات توليد كه از انبار خارج مي‌شود توسط اين دستگاه توزين مي‌گردد. دستگاه مذبور هر 6 ماه توسط كارشناسان اداره استاندار مورد آزمايش قرار مي‌گيرد.